top of page
projektowanie i zakładanie ogrodów.

Projektowanie ogrodów Żelechów

Piękny i zadbamy ogród jest naszą wizytówką. Czasami jednak trudno nam się zdecydować na to, jak ma nasz ogród wyglądać – zbyt mało lub wręcz przeciwnie, zbyt dużo inspiracji, powoduje konsternacje. Warto w takich wypadkach skorzystać z usług projektowania ogrodów w Żelechowie.
Nasz zespół to profesjonaliści, którzy doskonale wiedzą, jak skomponować rabaty by spełniały one oczekiwania właściciela ogrodu. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie uwzględniając nie tylko potrzeby, ale przede wszystkim teren, dzięki czemu rabaty przez cały rok prezentują się unikatowo.

Zakładanie ogrodów Żelechów

W projektach naszych ogrodów uwzględniamy wiele elementów – jakość gleby, lokalny mikroklimat, a także naturalną roślinność. W ten sposób jesteśmy wstanie przedstawić odpowiedni projekt, który spełni oczekiwania. W projekty wplatamy też różnorodne rozwiązania, dzięki którym ogród prezentuje się niesamowicie.
Nasze pełne projekty ogrodów uwzględniają między innymi:
•    system nawadniania ogrodów;
•    zakładanie trawników;
•    małą architekturę;
•    oświetlenie;
•    alejki utwardzane i z kostki brukowej.
Kompleksowość projektu pozwala nam na podjęcie realizacji, dlatego też oprócz projektów ogrodów oferujemy zakładanie ogrodów w Żelechowie, które uwzględnia też zakładanie trawników.

Odpocznij w swoim wymarzonym ogrodzie – projektowanie i zakładanie ogrodów Żelechów

Dzięki kompleksowemu podejściu realizujemy twoje marzenia w pełni. Posiadamy odpowiedni sprzęt, dzięki któremu zakładanie ogrodów jest dla nas prostym zadaniem. Wspólnie z tobą dobieramy rośliny tak, aby rabaty były ciekawe również zimą, kiedy większość roślin ma stan spoczynku.
Jeśli chcesz odpocząć w swoim ogrodzie, skontaktuj się z nami już dzisiaj. Zrealizujemy twoje marzenia od A do Z, zapraszając się na wypoczynek wśród zielonych i kwietnych rabat. Nie tylko zaprojektujemy twój ogród, ale również go założymy być jak najwięcej czas mógł spędzić na korzystaniu z niego. Skontaktuj się z nami już dzisiaj i poznaj nasze wyjątkowe realizacje.

bottom of page