top of page
układanie kostki brukowej w ogrodzie

Układanie kostki brukowej Książenice

Piękny ogród, to nie tylko kwiatowe rabaty, ale również alejki czy mała architektura. Warto mieć na uwadze także dojście do domu, czy podjazd, które są nieodłącznym elementem ogrodowej aranżacji, a jednocześnie powinny być odpowiednio przygotowane by zapewnić nam właściwy komfort bez względu na porę roku i warunki pogodowe.
W takich miejscach doskonale sprawdzi się kostka brukowa – jest elegancka, świetnie komponuje się z zielenią, a dodatkowo nadaje ogrodowi charakteru. Alejki z kostki to także część niektórych ogrodowych inspiracji, dlatego też warto zadbać, by była ona położona dobrze i na lata.

Profesjonalne układanie kostki brukowej Książenice

Ułożenie kostki brukowej, aby była ona trwała i służyła nam przez lata wymaga doświadczenia i odpowiedniego przygotowania terenu. Miejsce, w którym położona będzie kostka brukowa należy wyrównać, ubić i dopiero można przystąpić do układania samej kostki.
To zadanie lepiej zlecić profesjonalistom – my układamy kostkę brukową w Książenicach fachowo, tak aby zapewnić właścicielom ogrodu pełen komfort bez względu na aurę panującą za oknem. Pomożemy w wyborze wzoru, zaprojektowaniu alejek, podjazdu, a także przedogródka, tak aby całość była spójna z zielenią i cieszyła oko zarówno inwestorów, jak i ich gości.

Brukarstwo Książenice

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w projektowaniu, pielęgnacji i zakładaniu ogrodów, a w ten zakres wchodzą także usługi brukarskie. Wiemy, jak ważne jest przed układaniem kostki brukowej właściwe przygotowanie terenu, dzięki czemu nie dochodzi do jej uszkodzenia w pierwszym sezonie użytkowania.
Dobrze ułożona kostka brukowa cieszy komfortem przez wiele lat. Układanie kostki brukowej warto jest rozpocząć od przedogrodu oraz wjazdu na posesję – w ten sposób unikniemy dyskomfortu, jakim jest błoto zaraz po wyjściu z samochodu czy po spacerze. Gwarantujemy, że ułożona przez nas kostka brukowa będzie spójna z całą ogrodową aranżacją, dlatego zapraszamy do kontaktu i do zapoznania się z naszymi realizacjami.

bottom of page