top of page
trawa z rolki

Trawa z rolki Żelechów

Piękny, miękki i zielony trawnik nie musi już być tylko marzeniem. Wystarczy odpowiedni wybór trawy z rolki. To bardzo dobre i optymalne rozwiązanie, dzięki któremu pięknym i zielonym trawnikiem możemy cieszyć się niemal natychmiastowo bez żmudnego czasu oczekiwania na kiełkowanie samodzielnie wysianych ziaren.
Trawa z rolki to również różnorodne gatunki traw, które dobiera się w zależności od potrzeb. Różne strefy wydzielone w ogrodzie to również inne natężenie chodzenia, a tym samym wymaga różnorodnej elastyczności trawy. Nie musisz się o to martwić, bowiem jako specjaliści w dziedzinie projektowania i zakładania ogrodów zajmiemy się tym za ciebie.

Najlepsza trawa z rolki Żelechów

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu, pielęgnacji i zakładania ogrodów. Trawa z rolki nie ma przed nami tajemnic, dlatego ta położona przez nas od początku olśniewa miękkością i soczystą zielenią.
Przed położeniem trawy dokładnie sprawdzamy grunt i go przygotowujemy – wyrównując, dobierając właściwą glebę, zabezpieczając siatką oraz projektując system nawadniania. Dzięki naszym zabiegom, które przeprowadzamy przed położeniem trawy z rolki, twój trawnik zawsze będzie soczyście zielony nawet pomimo okresów suszy.

Profesjonalne podejście do klienta – trawa z rolki Żelechów

Ogrody to nasza pasja, dlatego nie poprzestajemy na położeniu trawy z rolki. Wiemy, jak ważne jest dla ciebie, aby trawnik był dokładnie taki, jaki sobie wymarzyłeś przez cały rok, dlatego też po zakończeniu prac podpowiemy ci, jak dbać o trawę z rolki w kolejnych sezonach.
Jeśli nie wiesz, która trawa z rolki będzie dla ciebie najlepsza – nie przejmuj się, jesteśmy tu po to, aby ci pomóc. Trawa z rolki w Żelechowie jest na wyciągnięcie ręki – ciesz się swoim trawnikiem, który dla ciebie wykonamy. Zapraszamy do kontaktu oraz do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Z przyjemnością pomożemy ci w zaprojektowaniu oraz założeniu trawnika, po którym będziesz mógł biegać bosą stopą.

 

Oferujemy również między innymi nawadnianie ogrodów, układanie kostki brukowej czy kompleksowe zakładanie ogrodów.

bottom of page