top of page
trawa z rolki

Trawa z rolki Książenice

Piękny, zielony i miękki trawnik to marzenie każdego właściciela ogrodu. Ten zielony skrawek ziemi to idealne miejsce wypoczynkowe, po którym z przyjemnością biegamy bosą stopą. Założenie trawnika, choć z pozoru jest proste, wymaga odpowiedniego przygotowania i co najważniejsze, nie od razu będzie on tak piękny, jak w naszych marzeniach.
Alternatywą dla długotrwałego procesu zakładania trawnika jest położenie trawy z rolki. To zabieg, który pozwala nam cieszyć się pięknym i zielonym trawnikiem od samego początku, a co najważniejsze mieszanka gatunków traw jest dostosowana do właściciela ogrodu. W praktyce oznacza to, że w zależności od strefy w danym miejscu ogrodu można wyłożyć trawę z rolki, która będzie odporna na przykład na ciągłe deptanie.

Dobrej jakości i przepiękna trawa z rolki Książenice

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu, pielęgnacji i zakładaniu ogrodów. Doskonale wiemy, jaki trawnik będzie najbardziej odpowiedni oraz z przyjemnością wyłożymy trawę z rolki w Książenicach na twoim ogrodzie.
Zdajemy sobie sprawę, że samo wyłożenie trawy z rolki to nie wszystko – teren wymaga odpowiedniego przygotowania, czyli wyrównania, przygotowania właściwej mieszanki ziemi, ale także wyłożenia siatki zabezpieczającej i ułożenie systemu nawadniania. Dopiero wtedy możemy bezpiecznie położyć trawę z rolki.

Projekt i realizacja trawnika – trawa z rolki Książenice

Dzięki kompleksowemu podejściu oraz przygotowaniu, trawa z rolki położona przez nas cieszy swoją miękkością oraz soczystą zielenią. Naszym klientom nie tylko układamy trawę z rolki, ale przede wszystkim podpowiadamy, jak dbać o nią w przyszłości.
Jeśli marzy ci się soczyście zielony trawnik i potrzebujesz dobrego i trwałego rozwiązania, skontaktuj się z nami już dzisiaj. Posiadamy wiedzę oraz doświadczenie w wykładaniu trawy z rolki, gwarantując że razem z naszą pomocą twój ogród będzie wyglądał dokładnie tak, jak sobie wymarzyłeś.

 

Oferujemy również między innymi nawadnianie ogrodów, układanie kostki brukowej czy kompleksowe zakładanie ogrodów.

bottom of page