top of page
trawa z rolki

Trawa z rolki

Piękny trawnik może być wizytówką każdego domowego podwórka. Chcąc cieszyć się wyjątkową zielenią przed domem, trzeba podjąć odpowiednie środki pielęgnacyjne, które pozwolą utrzymać atrakcyjny trawnik. Firma W Gruncie Rzeczy oferuje usługi ogrodnicze w zakresie projektowania i pielęgnacji ogrodów. W naszej ofercie można znaleźć także trawę z rolki, pozwalającą na stworzenie w krótkim czasie ładnego, zielonego trawnika.

Trawa z rolki to opcja, która coraz częściej wybierana jest przez właścicieli terenów zewnętrznych, którzy nie mają czasu na doglądanie i pielęgnację naturalnego trawnika. Takie rozwiązanie pozwala na stworzenie pięknego trawnika w kilka godzin. Nasi fachowcy oferują nie tylko samą trawę z rolki, ale także usługi jej zakładania w taki sposób, aby powstał atrakcyjny teren zewnętrzny.

Czym jest trawnik z rolki?

Dlaczego warto wybrać trawę z rolki?

Klienci, którym zależy na szybkim stworzeniu trawnika, często wybierają trawę z rolki, którą można założyć jednego dnia. Taka opcja ma wiele zalet, między innymi:

  • piękny trawnik można stworzyć zaledwie w kilka godzin, profesjonalna ekipa rozłoży rolkę w taki sposób, że teren będzie wyglądał naturalnie;

  • krótki okres oczekiwania na efekty - nie trzeba czekać na wzrost nasion z gruntu;

  • trawę z rolki można zakładać o każdej porze roku, oprócz zimy;

  • ograniczenie wzrostu chwastów - trawnik z rolki pozwala na gęsty wzrost roślinności, dzięki czemu rozwój chwastów zostaje znacznie ograniczony.

Trawa z rolki w naszej firmie Grodzisk Mazowiecki, Milanówek Piaseczno, Pruszków, Nadarzyn, Żyrardów, Błonie i Tarczyn – postaw na profesjonalne usługi!

Przygotowujemy trawniki z rolki od podstaw. W pierwszej fazie, po zapoznaniu się z terenem, na którym ma zostać wykorzystana trawa z rolki, tworzymy odpowiedni projekt. Kluczem do równego ułożenia trawnika, jest zapoznanie się z podłożem i przygotowanie go do ułożenia rolki. W tym celu nasza ekipa wykonuje spulchnienie gleby i jej wyrównanie. Przeprowadzamy także badanie na makroskładniki, aby sprawdzić, czy podłoże jest żyzne. Po wyrównaniu terenu profesjonaliści położą trawę, dopasowując jej brzegi w taki sposób, aby powstał równy teren.


Trawniki z rolki stanowią gwarancję ładnej, gęstej trawy, która będzie równo rozmieszczona. Trawa z rolki charakteryzuje się większą odpornością na szkodniki i różnego rodzaju choroby, a przy tym wyróżnia się niską wrażliwością na zmienne warunki atmosferyczne. Trawa z rolki może więc pięknie wyglądać także wczesną wiosną i późną jesienią. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, zapewniamy profesjonalne wykonanie i porady pielęgnacyjne. Działamy między innymi na terenie Grodziska Mazowieckiego, Piaseczna, Pruszkowa, Nadarzyna, Milanówka , Żyrardowa, Błoni i Tarczyna.

Oferujemy również między innymi nawadnianie ogrodów, układanie kostki brukowej czy kompleksowe zakładanie ogrodów.

bottom of page