top of page
projektowanie i zakładanie ogrodów.

Projektowanie i zakładanie ogrodów

Piękny ogród może stać się wizytówką Twojego domu, jednak musisz pamiętać o tym, że teren zewnętrzny wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Jeżeli nie wiesz, jak stworzyć ładny ogród lub nie masz czasu na systematyczne podlewanie i wyrywanie chwastów, skontaktuj się z nami. Firma W Gruncie Rzeczy oferuje profesjonalne usługi ogrodnicze, w tym projektowanie ogrodów oraz usługi pielęgnacyjne. Prace wykonywane są przez doświadczonych specjalistów, którzy mają do dyspozycji najwyższej jakości sprzęt, umożliwiający wykonanie atrakcyjnego ogrodu przy Twoim domu.

Projektowanie ogrodów – na czym polega?

Zakładanie ogrodów to usługa, która łączy w sobie kilka różnych specjalizacji, składających się na powstanie ładnego, zielonego terenu zewnętrznego. W ramach usług ogrodniczych projektowania ogrodu wykonujemy między innymi:

  • wyrównanie terenu;

  • instalację systemów nawadniających;

  • projektowanie i zakładanie trawników;

  • sadzenie i przesadzanie roślin;

  • ścieżki i alejki ogrodowe.

 

Stworzenie pięknego ogrodu to proces, wymagający sporego zaangażowania nie tylko w sam projekt, ale też w utrzymanie dobrej kondycji terenu. Nasi specjaliści na początku współpracy zapoznają się z obszarem, który mają zagospodarować i tworzą indywidualny projekt, który następnie przedstawiają klientowi. Po zaakceptowaniu warunków współpracy i projektu rozpoczynamy zakładanie ogrodu według ustalonych kryteriów. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy element ogrodu był dopracowany w najdrobniejszych detalach, a całość wyglądała estetycznie.

Projektowanie ogrodów Grodzisk Mazowiecki, Milanówek Piaseczno, Pruszków, Nadarzyn, Żyrardów, Błonie i Tarczyn – dlaczego warto nam zaufać?

Nasza firma specjalizuje się między innymi w zakładaniu przydomowych ogrodów. Nasi specjaliści mogą pochwalić się doświadczeniem w zakresie tworzenia projektów i wykonywania określonych prac. Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem, dzięki któremu można wykonać profesjonalne instalacje i zapewnić automatyczne systemy nawadniania. Projekty tworzymy zgodnie z aktualnymi wymaganiami sanitarnymi, dbając o względy bezpieczeństwa. Usługi projektowania ogrodów wykonujemy na terenie Grodziska Mazowieckiego, Milanówka, Piaseczna, Pruszkowa, Nadarzyna, Żyrardowa, Błoni i Tarczyna. Zapraszamy wszystkich klientów z podanych miejscowości i okolic do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia.  

W ramach usług ogrodniczych oferujemy również między innymi nawadnianie ogrodów czy trawę z rolki.

bottom of page