top of page
projektowanie i zakładanie ogrodów.

Projektowanie i zakładanie ogrodów

Piękny ogród może stać się wizytówką Twojego domu, jednak musisz pamiętać o tym, że teren zewnętrzny wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Jeżeli nie wiesz, jak stworzyć ładny ogród lub nie masz czasu na systematyczne podlewanie i wyrywanie chwastów, skontaktuj się z nami. Firma W Gruncie Rzeczy oferuje profesjonalne usługi ogrodnicze, w tym projektowanie ogrodów oraz usługi pielęgnacyjne. Prace wykonywane są przez doświadczonych specjalistów, którzy mają do dyspozycji najwyższej jakości sprzęt, umożliwiający wykonanie atrakcyjnego ogrodu przy Twoim domu.

Projektowanie ogrodów – na czym polega?

Zakładanie ogrodów to usługa, która łączy w sobie kilka różnych specjalizacji, składających się na powstanie ładnego, zielonego terenu zewnętrznego. W ramach usług ogrodniczych projektowania ogrodu wykonujemy między innymi:

  • wyrównanie terenu;

  • instalację systemów nawadniających;

  • projektowanie i zakładanie trawników;

  • sadzenie i przesadzanie roślin;

  • ścieżki i alejki ogrodowe.

 

Stworzenie pięknego ogrodu to proces, wymagający sporego zaangażowania nie tylko w sam projekt, ale też w utrzymanie dobrej kondycji terenu. Nasi specjaliści na początku współpracy zapoznają się z obszarem, który mają zagospodarować i tworzą indywidualny projekt, który następnie przedstawiają klientowi. Po zaakceptowaniu warunków współpracy i projektu rozpoczynamy zakładanie ogrodu według ustalonych kryteriów. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy element ogrodu był dopracowany w najdrobniejszych detalach, a całość wyglądała estetycznie.

Zakładanie trawników Grodzisk Mazowiecki


Zakładanie ogrodu to nie tylko kwietne rabaty, ale również trawnik. Wiemy, jak ważny jest to element terenu zewnętrznego, bowiem to właśnie na trawie relaksujemy się, przygotowujemy przestrzeń dla dzieci lub po prostu przyjmujemy gości. Trawnik jest często również naszą wizytówką, dlatego też tak ważne jest jego odpowiednie założenie, a następnie pielęgnacja.
Wieloletnie doświadczenie w tym zakresie pozwala nam na zaprojektowanie i założenie trawnika kompleksowo w Grodzisku Mazowieckim oraz okolicy. Do każdej realizacji podchodzimy profesjonalnie oraz indywidualnie starając się zapewnić naszym klientom wszystko to, co najlepsze. Każdy z założonych przez nas trawników to odpowiednio przygotowane podłoże, zabezpieczenia oraz system nawadniający, dzięki któremu piękną, miękką i zieloną trawą możemy cieszyć się przez cały rok.

 

Projektowanie ogrodów Grodzisk Mazowiecki, Milanówek Piaseczno, Pruszków, Nadarzyn, Żyrardów, Błonie i Tarczyn – dlaczego warto nam zaufać?

Nasza firma specjalizuje się między innymi w zakładaniu przydomowych ogrodów. Nasi specjaliści mogą pochwalić się doświadczeniem w zakresie tworzenia projektów i wykonywania określonych prac. Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem, dzięki któremu można wykonać profesjonalne instalacje i zapewnić automatyczne systemy nawadniania. Projekty tworzymy zgodnie z aktualnymi wymaganiami sanitarnymi, dbając o względy bezpieczeństwa. Usługi projektowania ogrodów wykonujemy na terenie Grodziska Mazowieckiego, Milanówka, Piaseczna, Pruszkowa, Nadarzyna, Żyrardowa, Błoni i Tarczyna. Zapraszamy wszystkich klientów z podanych miejscowości i okolic do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia.  

Oferujemy także:

W ramach usług ogrodniczych oferujemy również między innymi nawadnianie ogrodów czy trawę z rolki.

bottom of page