top of page
nawadnianie ogrodów - montaż systemu nawadniania

Systemy nawadniania ogrodów Żelechów

Właściwa pielęgnacja ogrodu to nie tylko odchwaszczanie czy nowe nasadzenia – to przede wszystkim właściwe nawożenie oraz nawadnianie. Dostarczenie roślinom wody jest kluczowym zabiegiem, bowiem wspomaga właściwe ukorzenianie oraz jest nieodzownym elementem do przeprowadzenia właściwej fotosyntezy. To właśnie dzięki wodzie rośliny cieszą bujnym rozrostem i soczystą zielenią.
Wodę roślinom można dostarczać samodzielnie – jest to jednak proces żmudny i dość kosztowny. Alternatywą jest system nawadniania ogrodu, dzięki któremu nasze rabaty i trawniki otrzymają dokładnie tyle wody, ile potrzebują.

Profesjonalne nawadnianie ogrodów Żelechów

W Gruncie Rzeczy to firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie projektowania, pielęgnacji i zakładania ogrodów. Nie obce są nam również systemy nawadniania ogrodów, które są jego integralną częścią. W naszej pracy stosujemy nowoczesne i sprawdzone rozwiązania, dzięki którym ogród cieszy pięknem przez cały rok, także w okresach suszy.
Systemy nawadniania pozwalają na dostarczenie właściwej ilości wody poszczególnym roślinom przez cały rok – to ważne, także zimą, gdy wiele naszych drzew i krzewów narażonych jest na zimową i niebezpieczną suszę w okresach bezopadowych. Nawadnianie ogrodu pozwoli zachować właściwy pokrój szczególnie roślinom zimozielonym, o które należy dbać także i zimą.

Oszczędności płynące z systemów nawadniania ogrodów Żelechów

Odpowiednio dobrany system nawadniania ogrodów pozwala na spore oszczędności. To przede wszystkim czas, który możemy poświęcić na inne prace bądź na odpoczynek na łonie natury. Ale automatyczne podlewanie to znaczące oszczędności w portfelu. Dzięki systemowi nawadniania ogrodów rośliny otrzymują dokładnie tyle wody, ile potrzebują – nie ma zatem obaw, że podlejesz je za mało lub za dużo.
Zapraszamy serdecznie do kontaktu – wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i pielęgnacji ogrodów pozwala nam na dobranie odpowiedniego systemu nawadniania roślin do twoich potrzeb. Bierzemy pod uwagę nie tylko region i lokalny klimat, ale też roślinność oraz naturalne nawodnienie terenu podczas projektowania danego systemu. Zaufaj nam i naszej wiedzy i ciesz się swoich pięknym, zielonym ogrodem przez cały rok

Zachęcamy również do sprawdzenia naszej oferty na trawę z rolki, układanie kostki brukowej czy zakładanie ogrodów.

bottom of page